خدمات ما

روند کار

تیم ما شامل مربیانی است که کار خود را بهترین نحو انجام می دهند

در شهر مشاغل دهکده کودک برای هر شغل یک مربی متخصص در نظر گرفته شده است.در مشاغل فرهنگ سازی همانند (آتش نشانی - پلیس راهنمایی و رانندگی - هلال احمر - پلیس فتا و...) مربیانی از خود ادارات جهت آموزش و فرهنگ سازی حضور دارند.

1.ارزیابی کارآموز

بهنگام ورود کارآموزان توسط تیم روانشناسی دهکده کودک برای هر نفر یک پرونده تشکیل می شود که تمامی اطلاعات و عملکرد در آن ثبت می شود. این فرمها در استعداد یابی و معرفی مشاغل به کارآموز مورد بررسی و نظارت قرار خواهد گرفت. 

2. آموزش و ارائه گواهینامه

مربیان در هر شغل به کارآموزان آموزش مشاغل مورد انتخابی را آموزش داده و کارآموز بعد از سپری کردن زمان تعیین شده برای هر شغل از دهکده کودک گواهینامه مهارت آموزی دریافت میکند.

WhatsApp Image 2021-07-04 at 12.47

خدمات ما به خانواده کارآموز

برای پر کردن اوقات خانواده ها ما برنامه هایی از جمله (آموزش باغبانی و گلکاری - ماهی گیری - روانشناسی کودک - سالن فوتبالدستی و پینگ پنگ - بازارچه محلی - فروشگاه صنایع دستی - کافی شاپ - فست فود و...) در نظر گرفته ایم .

مجموعه فعلایت برای کارآموزان

برای کارآموزان عزیز برنامه های توپی داریم

Group_4069

تیم مشاوره و روانشناس

در دهکده کودک در ابتدای ورود هر کارآموز تشکیل پرونده و برای آشنایی با روحیات کارآموزان و شناخت بیشتر علاقمندی آنها یک تیم متخصص و حرفه ایی مشاور شغلی و روانشناسی مستقر شده است.

Group_4071

مشاغل فرهنگ ساز

با توجه به ایده ابتدایی طراحان دهکده کودک که بر اساس فرهنگ سازی از سنین پایه تدوین شده بود تعدای از مشاغل همچون  پلیس راهنمایی و رانندگی - آتش نشانی - امداد و نجات و ... توسط مربیان تخصصی آن نهادها آموزش داده و پس از برگزاری یک آزمون عملی به کارآموزان عزیز گواهینامه رسمی اعطاء می گردد.

Group_4067

انتخاب شغل و کسب درآمد

پس از شناخت و آشنایی با روحیات هر کارآموز نوبت به انتخاب شغل مورد علاقه و یا مناسب می رسد.مشاغل آموزش داده و هر کارآموز می تواند محصولات تولیدی خود را در نمایشگاه دایر در دهکده کودک به فروش برساند.

Group_4068

کار بازی

ایده شهر مشاغل بر پایه و اساس مهارت آموزی در کنار بازی بوده است.فضایی هم برای تفریح و شادی عزیزان شامل :استخر توپ،ترامپلین،استند مشاغل،پلی گراند،نقاشی چهره و... طراحی و اجرا شده است که کارآموزان می توانند زمانهای استراحت خود را فارغ از آموزش به بازی و تفریح بپردازند.